Osiedle mieszkaniowe GREEN WEST

GREEN WEST to kameralne osiedle mieszkaniowe, położone przy ul. Złotno 137/139 w Łodzi.

Osiedle Green West realizowane jest w dwóch etapach:

Etap I, realizowany obecnie, to 12 domów jednorodzinnych, wolnostojących o powierzchniach od 98 do ok 160 mkw. Wyróżnikiem tego etapu jest nowoczesna architektura i wyjątkowa funkcjonalność pomieszczeń, wykorzystująca do maksimum światło słoneczne. Wszystkie domy na I etapie znalazły już swoich właścicieli.


ETAP I

Etap II, , to zespół 48 domów, każdy o powierzchni ok. 114 mkw., realizowanych w kameralnych zespołach szeregowych po 4 domy. Każdy dom posiada m.in.: salon, 3 sypialnie, 2 łazienki, garaż i inne pomieszczenia towarzyszące, (kotłownia - pralnia, garderoba). Nowoczesny design, pełna wysokość pomieszczeń I piętra i duże działki - to szczególne atuty naszej propozycji.

ETAP II

Wszystkie domy na Osiedlu Green West wyposażone będą w kompletną infrastrukturę mediów miejskich. Przed każdym domem zaprojektowany jest również szeroki podjazd, co przy posiadanym garażu istotnie zwiększa komfort codziennego parkowania.


Komfort i Wyjątkowość

Tereny zielone, kameralna atmosfera i nowoczesne rozwiązania projektowe - to wszystko stanowi o wyjątkowości Osiedla Green West. Każdy z oferowanych domów został szczegółowo zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu swojej lokalizacji względem stron świata, światłą słonecznego i otaczających terenów zielonych.
Nowoczesna architektura, w powiązaniu z wyjątkową funkcjonalnością powierzchni mieszkalnych i słonecznymi ogrodami, sprawią, iż Państwa dom na Osiedlu Green West stanie się oazą odpoczynku i dobrego samopoczucia.

Bezpieczeństwo

Osiedle Green West zaprojektowane jest jako osiedle zamknięte, monitorowane i chronione. Teren Osiedla Green West będzie w całości ogrodzony, przy wjeździe znajdą się portiernia, szlaban i brama.

Finansowanie

Oferujemy pomoc w pozyskaniu finansowania na realizację Państwa zamierzeń w Banku PKO BP.

Zapraszamy

Miło nam będzie odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty.